Věci kolem blogu

16. června

16. června 2012 v 21:37 | Pradlenka
No tak to tu rozjedeme ne? Postřehy ze života a kosmetické recenze se těší na zplození.. Tak budu plodit.. Říká vám něco kosmetika Lush? Mně už také..


Formspring

28. ledna 2012 v 13:44 | Pradlenka

http://www.formspring.me/pradlenkaa

Hohou! Tak už jsem tam také.. ;)

Obrázek v menu?

4. července 2011 v 14:03 | Pradlenka

Určitě jste si všimli toho obrázku v menu.. :) A snad je všem jasné, co má představovat. Ano, je to jezdectví. Podkovy, bičík, helma a jezdecké boty..

Asi Ti to napoví, že miluji koně, jezdectví a vlastně všechno spojené s tím.. Neřeknu Vám, kde a na jakém plemeni jezdím a ani nezveřejním zda mám svého koně.

Na koni jezdím už nějaký ten pátek.. dvě ruce už by Ti na spočítání těchto let nestačily. ;) Je to vlastně můj život..

Jednou když jsem jela sama, jsem si řekla, že vlastně lituji každého, kdo to nezná.. Teď nemyslím svézt se na poníkovi na pouti.. ale když už dosáhnete něčeho takového jako já, kdy už je mezi člověkem a koněm partnerství, vztah, důvěra.. Víte, co od toho druhého můžete čekat. Nepopsatelný zážitek. Je to jako jiný svět.. tam jsem utíkala, když jsem potřebovala vypnout od maturity, od každodenních problémů i od starostí 19leté holky.. Tam jste jako v jiné dimenzi..

Co je na koních nejkrásnější? Je toho hodně, to mi věřte.. Ale co bych tu ráda vyzdvihla? Koně hrají fér! A to vždycky.. Žádné pomlouvání za zády, ale má-li kůň problém, hned ho člověku vpálí do očí.. Pak už je jen na člověku, zda problému umí a taky chce porozumět.. ale to už je něco jiného..

Informace o blogu

3. července 2011 v 16:20 | Pradlenka

Na seznámení se s tímto blogem by se hodily nějaké informace, že? :)

Datum založení: 3. července 2011
Zakladatelka: Pradlenka
Věk Pradlenky: 19 let
Škola: studuji vysokou školu

Pro začátek by to mohlo stačit.. Pradlenka zde na blog chce vystupovat anonymně, tak mi to prosím nekažte. Skutečné jméno, bydliště ani fotky se zřejmě nedočkáte..

Možná se Ti právě honí v hlavě, proč zrovna přezdívka "Pradlenka"? Jak jsem k této přezdívce došla? Ne praní opravdu není mé hobby. :D Byla neděle a já si pohrávala s myšlenkou založit si blog.. Znáte tu pohádku O štěstí a kráse? Tak přesně tam je 'princezna', které se říká Madlenka Pradlenka. :)) Chtěla jsem stejný název webové stránky, ale bohužel Pradlenka s jedním A už existuje, proto jsem si jedno přidala. Jinak se podepisuji jako →
 
 

Reklama