Postřehy ze života

When my time comes, forget the wrong that I've done..

16. dubna 2012 v 23:05 | Pradlenka
Jsem jediný člověk, který nedokáže jen tak zahodit minulost? Mnoho lidí to umí, možná jen na venek.. Já ne.. Minulost mám pořád někde uvnitř a (bohužel) často se k ní vracím. Přemýšlím nad minulostí jakoby to byla přítomnost. A to není dobré, žít se má přítomností. Proto se snažím tak nemyslet a nechat toho.. Někdy je to ale silnější a jedu v minulosti jako v přítomném čase..
Už jsem vám řekla, že jsem blázen do mikin? :D A především do těch, které mají kapuci a nebo i zvedlý rolák? Hm... O:)

La la la lalalalaaaá!

30. března 2012 v 19:44 | Pradlenka
Potřebuji si někde vypsat srdíčko.. Na svůj osobní Facebook to cpát nechci, nejsem ten typ člověka, co se potřebuje takhle nečím chlubit.. i když.. teď to cpu Vám, tak snad mi to prominete. O:) A o co se jedná.. Vážené slečny, já jsem zamilovanááá.. Uf to se mi ale ulevilo. :D Je to prostě krásné období s krásným mužem, pro kterého jsem princezna a on je můj princ. Ano už to vím. Jsem si tím jistá, je to pecka!

Také to už jednou dorazilo ke mně. Víte, když jsem byla malá, tak jsem hltala Lenku Lanczovou a její knížky. A tak moc mě iritovalo, jak tam ty hlavní hrdinky popisovaly, že do 18 let nic a pak to přišlo a že jednou to ke každé do jde a bla bla blaaa. :D Takže teď si Pradlenka zahraje na paní Lanczovou a řeknu Vám.. ono na tom asi něco bude. :D 18 let u Pradlenky nic nic a nic nebylo splečné s kluky.. a teď? Teď je to paráda parádní.. :D Zamilovaným se to kecá, si možná říkáte.. tak dočkej času jako husa klasu! :P


zdroj: http://weheartit.com/ (přesnou adresu už bohužel nevím.. :/ )

Please more and more tulips!

10. března 2012 v 21:14 | Pradlenka
Víte, co je naprosto zvláštní? Miluji tulipány, miluji, miluji, miluji! Na tom by asi ještě nebylo nic zvláštního.. ale nemám ráda červené tulipány.. Přijdou mi strašně laciné a snad i ošklivé.. Top jsou bílé tulipány!Napadla mě taková věc.. no vlastně ani nenapadla.. přišlo to nějak samo. :D A to že utvořím rubriku 'kosmetika'.. a první článek bude ještě asi dneska.

Je jaro!

21. února 2012 v 17:50 | Pradlenka


Tuhle písničku jsem sem prostě musela dát.. V poslední době mi hraje pořád a pořád dokola.. :)

Za chvíli už bude březen.. to je prostě neuvěřitelné! Bude jaro! Dnes bylo celkem teplo a ráno po 6 hodině jsem slyšela ptáky jak si vesele zpívají.. :D Šíleně to letí a já už započala letní semestr na své skvělé vysoké škole.. (není možné) Tak at je alespoň o polovinu úspěšnější než ten zimní.. A nebo nééé.. o 100% lepší! Nač troškařit. :D

Všechno chce svůj čas, věřte mi..

10. února 2012 v 10:46 | Pradlenka
Je tak strašně zvláštní číst si historii z ICQ.. staré zprávy v mobilu. Všímat si věcí, které jsem v tu dobu nevnímala. Teď už je vše jinak.. Všechno.. a já doufám, že se to už nikdy nezmění.. Že budeme už jen spolu. Prožila jsem si své, své špatné hrozné drtivé chvíle.. Ať už nás čekají jen ty lepší..


Vemte poníka a jděte na procházku zasněženým lesem

9. února 2012 v 21:16 | Pradlenka
Víte, co opravdu nechápu.. Když v televizi v zimě od silničářů znějí poznámky ''Letošní sníh nás zaskočil.'' No co to k sakru je? :D Jak může silničáře v únoru zaskočit sníh? Pak brečí, jak nestíhají.. Asi čekají sníh v červenci, to by už nebyli pekvapeni? Grr! Ježiš, tohle asi nikdy nepochopím!!!


I pád na držku je pohyb dopředu..

6. února 2012 v 14:16 | Pradlenka
Je to tak.. Chyby k životu patří.. každý dělá chyby, nikdo nedostal návod jak správně a úspěšně žít. (a i kdyby ho někdo dostal, stejně by dělal chyby, protože většina lidí návody nečte, haha). Proto je důležité se z chyb poučit a v budoucnu se jim už vyhnout.. stejně přijdou jiné, nové..


I could really use a wish right now..

3. února 2012 v 21:27 | Pradlenka
Právě jsem si po sobě přečetla tento článek: http://pradlenkaa.blog.cz/1107/zakladka-stredni-a-ted-vejska .. a upřímně? Na chviličku jsem zapomněla dýchat.. to je už tak strašně dávno.. Teď už je ze mě vysokoškolák! Je to všechno tak strašně neuvěřitelné, ten čas, jak letí.. ty zážitky, co jsem od té doby zažila.. jak se změnil můj život, jak začínám dospívat.. Ano nikdy bych nevěřila, že to někdy přiznám, zvlášť takto 'veřejně a nahlas', ale je to tak.. Pozměnuji svůj život, životní styl, myšlení, začínám přemýšlet, zda by můj pokoj nevypadal 'lépe' bez toho plyšového medvěda, co mám na televizi.. Ale ještě je ve mně veliký kus dítěte.. mědvěd si dál hoví na telce. :))


Ony..

2. února 2012 v 18:03 | Pradlenka
Ony spí v našich vytahaných tričkách a trenkách- vypadají v nich roztomile. Ony mají rády, když je líbáme beze slov. Ony se neumějí prát a s námi se cítí v bezpečí. Ony usínají v tu nejlepší chvíli. Ony mají rády, když je hladíme po vlasech. Ony nás s nadšením tahají na nákupy a přitom vědí, že to nenávidíme. Ony mají rády, když je nosíme na rukou a přitom řvou ať je dáme dolů, protože jsou těžké. Ony vědí, kdy bude 147 rande. Vždycky chtějí, aby jsme se vrátili po 5 minutách po hádce. Pořád se nám hrabou v mobilu a žárlivě se ptají "A kdo to je?" Pokaždé čekají na sms na dobrou noc. Mají rády, když uklízíme v bytě, myjeme nádobí a vaříme večeři. Chodí do klubu s kamarádkami jen proto, abysme se o ně báli, žárlili a volali jim každou půl hodinu. Mají rády kafe do postele a sprchu ve dvou. Říkají o nás všechno svým kamarádkám. Ony nás chytají a zavírají oči, když koukají na horory. Zapínají hudbu naplno, běhají po bytě jen v tričku a kalhotkách a zpívají do kartáče na vlasy, když je nikdo nevidí. Ony vědí, že MY chlapy bez nich nemůžeme být..


You and me together, nothing is better

28. ledna 2012 v 12:00 | Pradlenka
Byla doba kdy jsem si tuhle písničku pouštěla pořád dokola a dokola.. Měla u toho puštěný text a jen zírala a říkala si, jak může existovat tak nepředstavitelně přesný text.. Každé slovo.. A teď? Teď si jí také ráda pustím.. a vzpomínám na to, co se mi honilo hlavou dřív, když jsem si jí pouštěla.. z trochu jiného důvodu.. Dneska už si ji nepouštím pro její text.. ale pro tu hudbu, je prostě skvělá..

Tak se neboj, ty to dokážeš taky..

22. ledna 2012 v 12:41 | Pradlenka
Ahoooj všem! Chtěla jsem se zeptat.. dáváte si předsevzetí? Myslím novoroční předsevzetí? Ano? Ne? Já jsem si je nikdy nedávala.. mám ale jiná předsevzetí..


Přijde to, když to nejméně čekáš..

21. ledna 2012 v 20:18 | Pradlenka
Pane jo.. poslední článek tu je z 25. července roku 2011! Haha.. :D No co.. už je to rok 2012 a s ním i pár změn. :)

Je ze mě oficiální vysoškolák, zkouškové v plném proudu a já mám pocit, že mi z toho všeho za chvíli hrábne. Neuvěřitelný nápor na psychiku, opravdu.. Vysoká je o tom, kdo déle vydrží, zda my, studenti nebo profesoři či doktoři nebo jaký to mají titul.. Pokud se chystáte na vysokou, tak si zapamatujte, že je životně důležité správné oslovení 'vyučujícího' .. za neuvedení titulu při oslovení, jsou schopni člověka utlouct do země.. :D (vlastní zkušenost) :D


Jsem šťastná i nešťastná..

25. července 2011 v 22:56 | Pradlenka
Dlouho jsem se neozvala.. nemám sílu.. Mám v hlavě hrozný zmatek, chtěla bych se vypsat.. nejde to, prostě to nejde.. Stále si zahrávám s ohněm, víc a víc a stále si nemůžu pomoct.. :(Dlouho jsem nenašla písničku, co tak 'dokonale' vystihuje moje pocity..

'Dělat věci, které bych normálně nedělala..'

11. července 2011 v 12:55 | Pradlenka
Nikdy jsem nic takového nedělala, mluvím o větě, která je napsána jako nadpis tomuto článku.. Mám na mysli prázdniny. Letos dělám věci, které bych normálně neudělala, přes rok, no vlastně bych je neudělala ani jednou za těch 18 letních prázdnin, co jsem již za svůj život zažila. :D

,,Základka, střední a teď vejška.."

7. července 2011 v 16:31 | Pradlenka
Když jsem se byla na procházce se psy, vzala jsem to kolem mé školy.. kolem mé základní školy.. Měla jsem v uších sluchátka a měla navoleno 'Náhodně přehrávat'. Samozřejmě, že mi v tu chvíli hráli samé pomalé písničky. :D Joo teď se tomu směji, v tu chvíli mi moc do smíchu nebylo.. ale nebrečela jsem, to nee.. :)

Bylo to takové zvláštní si tu školu (po 4 letech) zase prohlédnout.. Dívat se to tříd, kde byly zvednuté židle.. až potom mi došlo, že jsou prázdniny. :D Blbec noo. Ale to je tím, že já mám 'prázdniny' už měsíc. To víte, maturita končila koncem května, v lavici jsem seděla naposledy 6.5., od té doby žádné ranní vstávání na 8, kvůli 1. vyučovací hodině. Tak mi nějak nedochází, že ty pravé LETNÍ prázdniny už doopravdy začaly.


Něco pro začátek

3. července 2011 v 22:52 | Pradlenka
Asi jste si dobře všimli, že na této webové stránce toho moc není.. To se zlepší, uvidíte.

Na úvod bych ráda řekla, že na blogu bych ráda vystupovala anonymně.. Žádné jméno, bydliště či snad fotky. Ne že bych se za něco styděla, naopak.. :) Ale takhle to bude takové jiné, pro mě určitě zajímavější. Bude to složité dávat si pozor na to, co píšu, ale já to zvládnu, pokud ne, následovalo by zrušení blogu.

Na blog rozhodně nebudu zveřejňovat články plné pixelek či snad návodů, jak se správně namalovat.. Z toho jsem vyrostla.. Ano už jsem měla blog. Teď jsem starší a vím, co chci. Věk snad prozradit můžu, Pradlence je 19 let. :)

I kdyby tento blog navštěvovali 2 lidé, kteří by rádi četli mé články a nějakým způsobem na ně reagovali, tak to Pradlence udělá velkou radost a bude s chutí dál pokračovat. :)

Blog byl vlastně založen se slovy: ,,Tak to znovu zkusím.." Ano zkouším to, nový styl psaní, typů článků, prostě všechno nové. Straré blogové kamarády kontaktovat nebudu.. přeci si zachovat tu anonymitu. ;) Blog rozhodně nebude mou povinností.. ani nevím, jak to nazvat.. zábavou?, odreagováním?, jiným světem?. Nechci to nijak jmenovat.. nechám tomu volný průběh.

Loučí se s vámi vaše
 
 

Reklama