Březen 2012

La la la lalalalaaaá!

30. března 2012 v 19:44 | Pradlenka |  Postřehy ze života
Potřebuji si někde vypsat srdíčko.. Na svůj osobní Facebook to cpát nechci, nejsem ten typ člověka, co se potřebuje takhle nečím chlubit.. i když.. teď to cpu Vám, tak snad mi to prominete. O:) A o co se jedná.. Vážené slečny, já jsem zamilovanááá.. Uf to se mi ale ulevilo. :D Je to prostě krásné období s krásným mužem, pro kterého jsem princezna a on je můj princ. Ano už to vím. Jsem si tím jistá, je to pecka!

Také to už jednou dorazilo ke mně. Víte, když jsem byla malá, tak jsem hltala Lenku Lanczovou a její knížky. A tak moc mě iritovalo, jak tam ty hlavní hrdinky popisovaly, že do 18 let nic a pak to přišlo a že jednou to ke každé do jde a bla bla blaaa. :D Takže teď si Pradlenka zahraje na paní Lanczovou a řeknu Vám.. ono na tom asi něco bude. :D 18 let u Pradlenky nic nic a nic nebylo splečné s kluky.. a teď? Teď je to paráda parádní.. :D Zamilovaným se to kecá, si možná říkáte.. tak dočkej času jako husa klasu! :P


zdroj: http://weheartit.com/ (přesnou adresu už bohužel nevím.. :/ )

Jak pročistit černé tečky

10. března 2012 v 22:20 | Pradlenka
Když jsem narazila na tohle video (viz na konci článku), moc jsem tomu nefandila.. Ale po vyzkoušení? Změnila jsem okamžitě názor a rozhodla se, že se o tom musím podělit s dalšími slečnami, které o tom třeba ještě neslyšely.
Záměrně jsem jako název článku napsala 'Jak pročistit' a ne 'jak se zbavit'.. Takže co budeme potřebovat? Pouze 2 věci a to:
  • neochucené želé
  • mléko
Vezmeme si mističku, kam nalijeme polévkovou lžíci mléka a přisypeme želé.. Poprvé jsem to dělala v poměru jako slečna na videu, ale je to pak těkutější a tolik to nezabere, proto doporučuji hustší konzistenci, která vám hnus z pórů lépe vytáhne. Potom se to smíchá a dá na 10 vteřin do mikrovlnky.. Poté aplikuje pomocí štětečku na obličej, počkáte tak 10 minut a sloupnete.

Výsledek? Nadšení! Na 'slupce od želé' (či jak to nazvat) má slečna na videu vidět tečky.. ale co se stalo mně?! Půl dne jsem z toho měla noční můru.. Mně se z obličeje vytáhly tak milimetr a půl dlouhé hnusné provázky nečistoty.. Hnus, hnus, hnus a ještě jednou hnus!! Když jsem si představila, že tohle všechno jsem nosila v sobě.. nechuťárna fakt.

Co je ale důležité po, je pořádně promazat krémem.. Hlavně pro ty, které máte citlivější pleť jako třeba já..

A teď slibované video z youtube..


Určitě to vyzkoušejte, mléko má doma každý a neochucenou želatinu jsem sehnala do 20,- a výsledek je naprosto peckový!
Proto mé hodnocení je 5 bodů z 5!!!

Please more and more tulips!

10. března 2012 v 21:14 | Pradlenka |  Postřehy ze života
Víte, co je naprosto zvláštní? Miluji tulipány, miluji, miluji, miluji! Na tom by asi ještě nebylo nic zvláštního.. ale nemám ráda červené tulipány.. Přijdou mi strašně laciné a snad i ošklivé.. Top jsou bílé tulipány!Napadla mě taková věc.. no vlastně ani nenapadla.. přišlo to nějak samo. :D A to že utvořím rubriku 'kosmetika'.. a první článek bude ještě asi dneska.