Něco pro začátek

3. července 2011 v 22:52 | Pradlenka |  Postřehy ze života
Asi jste si dobře všimli, že na této webové stránce toho moc není.. To se zlepší, uvidíte.

Na úvod bych ráda řekla, že na blogu bych ráda vystupovala anonymně.. Žádné jméno, bydliště či snad fotky. Ne že bych se za něco styděla, naopak.. :) Ale takhle to bude takové jiné, pro mě určitě zajímavější. Bude to složité dávat si pozor na to, co píšu, ale já to zvládnu, pokud ne, následovalo by zrušení blogu.

Na blog rozhodně nebudu zveřejňovat články plné pixelek či snad návodů, jak se správně namalovat.. Z toho jsem vyrostla.. Ano už jsem měla blog. Teď jsem starší a vím, co chci. Věk snad prozradit můžu, Pradlence je 19 let. :)

I kdyby tento blog navštěvovali 2 lidé, kteří by rádi četli mé články a nějakým způsobem na ně reagovali, tak to Pradlence udělá velkou radost a bude s chutí dál pokračovat. :)

Blog byl vlastně založen se slovy: ,,Tak to znovu zkusím.." Ano zkouším to, nový styl psaní, typů článků, prostě všechno nové. Straré blogové kamarády kontaktovat nebudu.. přeci si zachovat tu anonymitu. ;) Blog rozhodně nebude mou povinností.. ani nevím, jak to nazvat.. zábavou?, odreagováním?, jiným světem?. Nechci to nijak jmenovat.. nechám tomu volný průběh.

Loučí se s vámi vaše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christina Rockafeller. | E-mail | Web | 4. července 2011 v 11:25 | Reagovat

Ráda čtu webovky, kde není psané nic určitého, ale přesto jsou články něčím vyjimečné. Anonymita mě také lákala, ale nakonec jsem se rozhodla, že budu psát o sobě a sama pro sebe. ;) Budu držet palečky, abych Ti blog vydržel a mnoho úspěchů. PS. dám si Tě do oblíbených blogů a pravidelně sem budu chodit. K.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama