Červenec 2011

Jsem šťastná i nešťastná..

25. července 2011 v 22:56 | Pradlenka |  Postřehy ze života
Dlouho jsem se neozvala.. nemám sílu.. Mám v hlavě hrozný zmatek, chtěla bych se vypsat.. nejde to, prostě to nejde.. Stále si zahrávám s ohněm, víc a víc a stále si nemůžu pomoct.. :(Dlouho jsem nenašla písničku, co tak 'dokonale' vystihuje moje pocity..


'Dělat věci, které bych normálně nedělala..'

11. července 2011 v 12:55 | Pradlenka |  Postřehy ze života
Nikdy jsem nic takového nedělala, mluvím o větě, která je napsána jako nadpis tomuto článku.. Mám na mysli prázdniny. Letos dělám věci, které bych normálně neudělala, přes rok, no vlastně bych je neudělala ani jednou za těch 18 letních prázdnin, co jsem již za svůj život zažila. :D


,,Základka, střední a teď vejška.."

7. července 2011 v 16:31 | Pradlenka |  Postřehy ze života
Když jsem se byla na procházce se psy, vzala jsem to kolem mé školy.. kolem mé základní školy.. Měla jsem v uších sluchátka a měla navoleno 'Náhodně přehrávat'. Samozřejmě, že mi v tu chvíli hráli samé pomalé písničky. :D Joo teď se tomu směji, v tu chvíli mi moc do smíchu nebylo.. ale nebrečela jsem, to nee.. :)

Bylo to takové zvláštní si tu školu (po 4 letech) zase prohlédnout.. Dívat se to tříd, kde byly zvednuté židle.. až potom mi došlo, že jsou prázdniny. :D Blbec noo. Ale to je tím, že já mám 'prázdniny' už měsíc. To víte, maturita končila koncem května, v lavici jsem seděla naposledy 6.5., od té doby žádné ranní vstávání na 8, kvůli 1. vyučovací hodině. Tak mi nějak nedochází, že ty pravé LETNÍ prázdniny už doopravdy začaly.Obrázek v menu?

4. července 2011 v 14:03 | Pradlenka |  Věci kolem blogu

Určitě jste si všimli toho obrázku v menu.. :) A snad je všem jasné, co má představovat. Ano, je to jezdectví. Podkovy, bičík, helma a jezdecké boty..

Asi Ti to napoví, že miluji koně, jezdectví a vlastně všechno spojené s tím.. Neřeknu Vám, kde a na jakém plemeni jezdím a ani nezveřejním zda mám svého koně.

Na koni jezdím už nějaký ten pátek.. dvě ruce už by Ti na spočítání těchto let nestačily. ;) Je to vlastně můj život..

Jednou když jsem jela sama, jsem si řekla, že vlastně lituji každého, kdo to nezná.. Teď nemyslím svézt se na poníkovi na pouti.. ale když už dosáhnete něčeho takového jako já, kdy už je mezi člověkem a koněm partnerství, vztah, důvěra.. Víte, co od toho druhého můžete čekat. Nepopsatelný zážitek. Je to jako jiný svět.. tam jsem utíkala, když jsem potřebovala vypnout od maturity, od každodenních problémů i od starostí 19leté holky.. Tam jste jako v jiné dimenzi..

Co je na koních nejkrásnější? Je toho hodně, to mi věřte.. Ale co bych tu ráda vyzdvihla? Koně hrají fér! A to vždycky.. Žádné pomlouvání za zády, ale má-li kůň problém, hned ho člověku vpálí do očí.. Pak už je jen na člověku, zda problému umí a taky chce porozumět.. ale to už je něco jiného..

Něco pro začátek

3. července 2011 v 22:52 | Pradlenka |  Postřehy ze života
Asi jste si dobře všimli, že na této webové stránce toho moc není.. To se zlepší, uvidíte.

Na úvod bych ráda řekla, že na blogu bych ráda vystupovala anonymně.. Žádné jméno, bydliště či snad fotky. Ne že bych se za něco styděla, naopak.. :) Ale takhle to bude takové jiné, pro mě určitě zajímavější. Bude to složité dávat si pozor na to, co píšu, ale já to zvládnu, pokud ne, následovalo by zrušení blogu.

Na blog rozhodně nebudu zveřejňovat články plné pixelek či snad návodů, jak se správně namalovat.. Z toho jsem vyrostla.. Ano už jsem měla blog. Teď jsem starší a vím, co chci. Věk snad prozradit můžu, Pradlence je 19 let. :)

I kdyby tento blog navštěvovali 2 lidé, kteří by rádi četli mé články a nějakým způsobem na ně reagovali, tak to Pradlence udělá velkou radost a bude s chutí dál pokračovat. :)

Blog byl vlastně založen se slovy: ,,Tak to znovu zkusím.." Ano zkouším to, nový styl psaní, typů článků, prostě všechno nové. Straré blogové kamarády kontaktovat nebudu.. přeci si zachovat tu anonymitu. ;) Blog rozhodně nebude mou povinností.. ani nevím, jak to nazvat.. zábavou?, odreagováním?, jiným světem?. Nechci to nijak jmenovat.. nechám tomu volný průběh.

Loučí se s vámi vaše

Informace o blogu

3. července 2011 v 16:20 | Pradlenka |  Věci kolem blogu

Na seznámení se s tímto blogem by se hodily nějaké informace, že? :)

Datum založení: 3. července 2011
Zakladatelka: Pradlenka
Věk Pradlenky: 19 let
Škola: studuji vysokou školu

Pro začátek by to mohlo stačit.. Pradlenka zde na blog chce vystupovat anonymně, tak mi to prosím nekažte. Skutečné jméno, bydliště ani fotky se zřejmě nedočkáte..

Možná se Ti právě honí v hlavě, proč zrovna přezdívka "Pradlenka"? Jak jsem k této přezdívce došla? Ne praní opravdu není mé hobby. :D Byla neděle a já si pohrávala s myšlenkou založit si blog.. Znáte tu pohádku O štěstí a kráse? Tak přesně tam je 'princezna', které se říká Madlenka Pradlenka. :)) Chtěla jsem stejný název webové stránky, ale bohužel Pradlenka s jedním A už existuje, proto jsem si jedno přidala. Jinak se podepisuji jako →